جادوی عینکِ مشاور | اپیزود هفتم

میلادِ کوچکیان اصالتا اصفهانی، متولد شهریور سالِ ۶۴، دانشجوی دکتری بازرگانی، گرایش بازاریابی و موسسِ خانه برند اصفهان است. آقای کوچکیان علاوه بر مدیریت گروه دوره های MBA موسسه آموزش عالی آزاد  برهان، مشاور بسیاری از کسب و کارها از جمله محصولات لبنی ناب، مواد شوینده  میعاد، اصالت، سان شو و… 

دیاگرام را از اینجا گوش کنید

پادکست گوگل

Google Podcast

انکر

Anchor

پادکست اپل

Apple Podcast

بریکر

Breaker

کست‌باکس

Castbox.com

اورکست

Overcast

کانال تلگرام

DiagrammePodcast@

پاکت‌کست

Pocket Casts

رادیو پابلیک

RadioPublic

اسپاتیفای

Spotify

حمایت و اسپانسرینگ

حمایت مالی داوطلبانه

شنیدن و دنبال کردن پادکست دیاگرام رایگان است و رایگان هم خواهد ماند.  ادامه فعالیت و بهبود کیفیت محتوای این برنامه نیازمند به همکاری شماست. می‌توانید با حمایت مالی داوطلبانه از هر اپیزود به ما کمک کنید تا بهتر از قبل ادامه دهیم. مبلغ تعیین شده برای حمایت از هر اپیزود 5 هزار تومان است که می‌توانید به شماره کارت ۵۵۵۶ – ۰۸۲۳ – ۲۹۱۰ – ۵۰۲۲ به‌نام سید محمد علوی خوانساری  واریز کنید.

همچنین می‌توانید با نمایش بنرهای پادکست دیاگرام در سایت، وبلاگ یا صفحه مجازی خودتان به معرفی بیشتر  ما کمک کنید. بدیهی است که ما صرفا با توالی و تولید اپیزودهای بیشتر و بهتر قدردان حمایت‌های شما خواهیم بود.

سفارش آگهی در پادکست

آنچه در این پادکست می‌شنوید ماحصل تلاش یک تیمِ علاقه‌مند به دانش مبتنی بر تجربه است که خوب می‌دانند، آموختن از طریق تجربهِ صرف، چقدر می‌تواند پرخطر باشد. ما تلاش می‌کنیم مسیر تجربه کردن را برای شما کم‌خطر کنیم با این حال در این مسیر ملزم به تأمین هزینه‌های تولید، تدوین و نشر محتوا هستیم که بخش مهمی از آن به‌واسطه تبلیغات شنوندگان حاصل می‌شود.

برای اطلاع از تعرفه  تبلیغات  یک ایمیل به همراه معرفی محصول خودتان به info@diagrampodcast.ir ارسال کنید، پس از بررسی با شما تماس می‌گیریم. به‌دلیل کثرت درخواست‌ها متاسفانه نمی‌توانیم تبلیغات متقابل و پایاپا داشته باشیم.

تیم پادکست دیاگرام

سیّد محمّد علوی

محمد یک جستجوگر در دنیای بازاریابی و بنیانگذار این پادکست است، او علاوه بر تولید و مدیریت اپیزودهای این پادکست هر چند وقت یکبار تجربیات شخصی خود را می‌‌نویسد..

فهیمه هدایت

این یک متن موقت است. ما در حال تکمیل سایت هستیم و این بخش بزودی تکمیل خواهد شد.. این یک متن موقت است. ما در حال تکمیل سایت هستیم و این بخش بزودی تکمیل خواهد شد..

علی اصغر لطفی

علی لطفی مجری خدمات دیجیتال مارکتینگ و و یک علاقه‌مند دنیای محتواست. از نظر او محتوای شنیداری خاص‌ترین نوع محتواست که می‌‌تواند اوج تمرکز و اعماق ذهن را هدف قرار دهد..

همکاران ما در اپیزود مدیر محصول

احسان صادق نژاه

این متن یک توضیح موقت است..

مهدی نصری

این متن یک توضیح موقت است..

سعید محمدی

این متن یک توضیح موقت است..

همکاران ما در اپیزود مشاوره کسب و کار

سعید محمدی

این متن یک توضیح موقت است..

احسان صادق نژاه

این متن یک توضیح موقت است..

مهدی نصری

این متن یک توضیح موقت است..

اطلاعات تماس

تماس، پیامک، پیام‌رسان 09132671940

ایمیل: diagrampodcast@mohalavi.ir